Uitslagen SVS Zolder

WIELRENNEN OP DE WEG – OPEN ONTMOETING

zaterdag 22 oktober 2016

TERLAEMEN ZOLDER

Aantal deelnemers per school

School                                                                                                                    Aantal

1  . AARSCHOT – DAMIAANINSTITUUT                                                                        10

2  . BRUGGE – KTA                                                                                                                8

3  . BRUSSEL – MARIA ASSUMPTALYCEUM                                                                 2

4  . DENDERMONDE – OSCAR ROMEROCOLLEGE                                                    9

5  . GEEL – KOGEKA 8                                                                                                           2

6  . GEEL – ST.-JOZEFINSTITUUT                                                                                     2

7  . GENK – BS ST.-MICHIEL                                                                                                2

8  . GENK – DE REINPAD GELIEREN                                                                                4

9  . HAACHT – DON BOSCO                                                                                                  5

10  . HAACHT – MIDDENSCH. DON BOSCO                                                                     7

11  . HALLE – H. HART & COL. CAMPUS VONDEL                                                          3

12  . HALLE – H. HART & COL. PARKLAAN                                                                        3

13  . HASSELT – GO! MIDDENSCHOOL 3                                                                            1

14  . HASSELT – KA2                                                                                                                  11

15  . HASSELT – KABASKE KERMT                                                                                        1

16  . HASSELT – SCHOLEN KINDSHEID JESU                                                                   3

17  . HEIST-OP-DEN-BERG – H. HARTCOLLEGE                                                               5

18  . HELCHTEREN – DON BOSCO T. I.                                                                                 1

19  . HERENT – DE KRAAL                                                                                                        1

20  . HERENTALS – CAMPUS DE VESTEN                                                                            7

21  . HERENTALS – KOSH CAMPUS COLLEGESTR.                                                           2

22  . HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. AMANDINA                                               10

23  . HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. URSULA                                                      14

24  . KESSEL-LO – MIDDENSCHOOL TER BEUKE                                                              9

25  . KONTICH – VTI                                                                                                                    10

26  . KUURNE – SPES NOSTRA                                                                                                  5

27  . LENNIK – ST.-GODELIEVE-INST.                                                                                    1

28  . LEUVEN – KA REDINGENHOF                                                                                         8

29  . LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE                                                                                   18

30  . LIER – ATHENEUM CAMPUS A. VANDERPOORTEN                                                 7

31  . LOMMEL – PROVIL                                                                                                                1

32  . LONDERZEEL – VIRGO SAPIENSINST.                                                                           6

33  . MECHELEN – ST.-ROMBOUTSCOLLEGE                                                                        1

34  . NEERPELT – WICO CAMPUS ST.-HUBERTUS                                                               5

35  . NEERPELT – WICO CAMPUS ST.-MARIA                                                                         1

36  . PEER – AGNETENCOLLEGE                                                                                                 1

37  . POPERINGE – VTI                                                                                                                    10

38  . ST.-TRUIDEN – SCHOLENGROEP OLV TUINBOUW                                                     1

39  . TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG                                                                        13

40  . TURNHOUT – ST.-PIETERSINST.                                                                                        1

41  . TURNHOUT – ST.-VICTOR                                                                                                      1

42  . WOLUWE – DON BOSCO                                                                                                         5

43  . ZONHOVEN – ST.-JAN BERCHMANSINST.                                                                       5

School                                                                                                                    Aantal

 

Totaal aantal deelnemers:                                                                                                      222

WIELRENNEN OP DE WEG – OPEN ONTMOETING

                                          zaterdag 22 oktober 2016

                                                   TERLAEMEN ZOLDER

                                                Aangekomen leerlingen

              Reeks:  3

  Naam                                                          School

KEMPENEERS JARNE                      J  2007  HASSELT – KABASKE KERMT

VERVLOEDT CORNEEL                    J  2005  GENK – BS ST.-MICHIEL

SERROYEN STIJN                            J  2005  GENK – DE REINPAD GELIEREN

VAN SCHENDEL DANTE                   J  2006  GENK – DE REINPAD GELIEREN

BIZJAK LENA                                   M  2005  GENK – BS ST.-MICHIEL

DEMANDT JELLE                              J  2006  GENK – DE REINPAD GELIEREN

PEETROONS BOYANN                     J  2007  HERENT – DE KRAAL

                                                 Aantal deelnemers:  7

WIELRENNEN OP DE WEG – OPEN ONTMOETING

                                          zaterdag 22 oktober 2016

                                                   TERLAEMEN ZOLDER

                                                                  Uitslag

              Reeks:  4                  ALGEMEEN KLASSEMENT           NA

Pl.    Rugnr.  Naam                                                          School

    1  .     112   SWINTERS BRECHT                    J    2004  NEERPELT – WICO CAMPUS ST.-HUBERTUS

    2  .     113   VAN PRAER NIELS                       J    2004  HAACHT – MIDDENSCH. DON BOSCO

    3  .     131   BROECKAERT KATO                   M    2004  HASSELT – SCHOLEN KINDSHEID JESU

    4  .     103   DEBUYSERE CAMIEL                   J    2004  POPERINGE – VTI

    5  .     105   GODTS LARS                               J    2004  HAACHT – MIDDENSCH. DON BOSCO

    6  .     110   NIJS JESSE                                  J    2004  AARSCHOT – DAMIAANINSTITUUT

    7  .     118   VERMEER MIL                              J    2004  DENDERMONDE – OSCAR ROMEROCOLLEGE

    8  .     111   POELS DAAN                                J    2004  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. URSULA

    9  .     114   VANDER EECKT WANNES           J    2004  HALLE – H. HART & COL. CAMPUS VONDEL

  10  .     134   JORDENS JUSTINE                     M    2004  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. URSULA

  11  .     120   WINDMOLDERS SEPPE                J    2004  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. URSULA

  12  .     117   VERACHTEN JORG                      J    2004  HASSELT – SCHOLEN KINDSHEID JESU

  13  .     106   GREVEN GIJS                              J    2004  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. URSULA

  14  .     109   MARIEN BRAM                             J    2004  KESSEL-LO – MIDDENSCHOOL TER BEUKE

  15  .     132   DE NEUTER AIKO                        M    2004  LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

  16  .     108   LELIEVRE THIBO                          J    2004  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. URSULA

  17  .     115   VANELDEREN TOM                      J    2004  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. URSULA

  18  .     101   BOOGAERTS KIMI                        J    2004  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. URSULA

  19  .     119   VRANCKEN ILAN                          J    2004  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. URSULA

                                                 Aantal deelnemers:  19

WIELRENNEN OP DE WEG – OPEN ONTMOETING

                                          zaterdag 22 oktober 2016

                                                   TERLAEMEN ZOLDER

                                                                  Uitslag

              Reeks:  5                  ALGEMEEN KLASSEMENT           VH

Pl.    Rugnr.  Naam                                                          School

    1  .       73   HEREMANS JOPPE                      J    2003  HEIST-OP-DEN-BERG – H. HARTCOLLEGE

    2  .       78   VANDERLINDEN LUKAS               J    2003  KESSEL-LO – MIDDENSCHOOL TER BEUKE

    3  .       94   VAN MECHELEN GLORIA            M    2002  KESSEL-LO – MIDDENSCHOOL TER BEUKE

    4  .       76   NIJS VIKTOR                                J    2003  KESSEL-LO – MIDDENSCHOOL TER BEUKE

    5  .       57   VAN MECHELEN VLAD                 J    2004  KESSEL-LO – MIDDENSCHOOL TER BEUKE

    6  .       92   BROUWERS JULIE                      M    2002  TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

    7  .       74   HULSMANS SENNE                      J    2003  LOMMEL – PROVIL

    8  .       72   BOSTEELS WOUT                        J    2003  KESSEL-LO – MIDDENSCHOOL TER BEUKE

    9  .       93   PEETERS FLEUR                         M    2002  TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

  10  .       60   VANHEES MATHIAS                     J    2004  HASSELT – SCHOLEN KINDSHEID JESU

  11  .       61   VERTOMMEN IAN                         J    2004  LIER – ATHENEUM CAMPUS A. VANDERPOORTEN

  12  .       52   GABRIELS JASPER                      J    2004  NEERPELT – WICO CAMPUS ST.-HUBERTUS

  13  .       53   MIGNOLET ARTHUR                    J    2004  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. URSULA

  14  .       91   AERTS KATO                               M    2002  HERENTALS – CAMPUS DE VESTEN

  15  .       80   WORM LUCA                                J    2003  POPERINGE – VTI

  16  .       59   VAN THIENEN TOR                      J    2004  LONDERZEEL – VIRGO SAPIENSINST.

  17  .       77   PEETERS CAS                              J    2003  KESSEL-LO – MIDDENSCHOOL TER BEUKE

  18  .       56   VAN HEMELRIJCK MATS              J    2004  LONDERZEEL – VIRGO SAPIENSINST.

  19  .       51   DE RIDDER THIBAUD                   J    2004  DENDERMONDE – OSCAR ROMEROCOLLEGE

  20  .       58   VAN ROMPAEY TOON                  J    2004  AARSCHOT – DAMIAANINSTITUUT

                                                 Aantal deelnemers:  20

WIELRENNEN OP DE WEG – OPEN ONTMOETING

                                          zaterdag 22 oktober 2016

                                                   TERLAEMEN ZOLDER

                                                                  Uitslag

              Reeks:  6                  ALGEMEEN KLASSEMENT           NA

Pl.    Rugnr.  Naam                                                          School

    1  .       13   VAN GOIDSENHOVEN LANCE      J    2003  HASSELT – GO! MIDDENSCHOOL 3

    2  .         7   HUYBENS PHIL                             J    2003  LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

    3  .         4   FERON NOAH                               J    2003  HAACHT – MIDDENSCH. DON BOSCO

    4  .         1   BOSTEELS CASPER                     J    2003  LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

    5  .       22   WILLEMS ZITA                             M    2002  HAACHT – DON BOSCO

    6  .       12   VAN EESBEECK LARS                  J    2003  HAACHT – MIDDENSCH. DON BOSCO

    7  .         5   FRANSSENS PIETER-JAN            J    2003  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. URSULA

    8  .         2   BROOTHAERTS KAMIL                J    2003  DENDERMONDE – OSCAR ROMEROCOLLEGE

    9  .       10   ROSKAMS SEPPE                        J    2003  HAACHT – MIDDENSCH. DON BOSCO

  10  .         9   MEYNEN BORKE                          J    2003  TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

  11  .         8   LUYKX GEO                                  J    2003  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. URSULA

  12  .       11   STOOP MAURICE                         J    2003  LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

  13  .       21   VAN DER MEIREN KYARA           M    2002  DENDERMONDE – OSCAR ROMEROCOLLEGE

                                                 Aantal deelnemers:  13

WIELRENNEN OP DE WEG – OPEN ONTMOETING

                                          zaterdag 22 oktober 2016

                                                   TERLAEMEN ZOLDER

                                                                  Uitslag

              Reeks:  7                  ALGEMEEN KLASSEMENT           VH

Pl.    Rugnr.  Naam                                                          School

    1  .       17   THORE RUNE                               J    2002  POPERINGE – VTI

    2  .         4   BOONS JENTE                             J    2002  TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

    3  .       21   VERGOTE DIEL                            J    2002  BRUGGE – KTA

    4  .         9   DECKERS ANGEL                         J    2002  PEER – AGNETENCOLLEGE

    5  .         3   BIJL KINLEY                                 J    2002  NEERPELT – WICO CAMPUS ST.-HUBERTUS

    6  .       10   DEHAES WIEBE                            J    2002  LEUVEN – KA REDINGENHOF

    7  .       20   VANDENSTORME DYLAN             J    2002  BRUGGE – KTA

    8  .       23   VOGELS AARON                           J    2002  LEUVEN – KA REDINGENHOF

    9  .       18   VAN DIJCK CISSE                        J    2002  AARSCHOT – DAMIAANINSTITUUT

  10  .       16   SIMONS ROB                                J    2002  HASSELT – KA2

  11  .       32   GOOSSENS LOTTE                     M    2001  HEIST-OP-DEN-BERG – H. HARTCOLLEGE

  12  .         7   CORVERS MILAN                         J    2002  TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

  13  .       12   HOLLEVOET SIEM                        J    2002  AARSCHOT – DAMIAANINSTITUUT

  14  .       15   SCHOUTEDEN BRIAN                  J    2002  HASSELT – KA2

  15  .       22   VERSCHEURE MIEL                     J    2002  POPERINGE – VTI

  16.         11   GYSEMANS JUSSI                        J    2002  AARSCHOT – DAMIAANINSTITUUT

  17.          8   DAS JITSE                                    J    2002  TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

  18.          6   CLAESKENS MATTHIAS               J    2002  TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

  19.          2   BERT TOON                                 J    2002  KESSEL-LO – MIDDENSCHOOL TER BEUKE

  20  .         5   CLAES SENNE                              J    2002  HELCHTEREN – DON BOSCO T. I.

  21  .       25   VANBEURDEN LOWIE                  J    2002  TURNHOUT – ST.-PIETERSINST.

                                                 Aantal deelnemers:  21

WIELRENNEN OP DE WEG – OPEN

                                            ONTMOETING

                                   zaterdag 22 oktober 2016

                                           TERLAEMEN ZOLDER

                                                       Uitslag

            Reeks: 8                            ALGEMEEN                      NA

Pl.    Rugnr. Naam                                                 School

   1 .      58  POFFE ARNE                           J   2002 AARSCHOT – DAMIAANINSTITUUT

   2 .      56  HERBOTS VICTOR                   J   2002 HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH.

   3 .      52  BULS ROBBE                           J   2002 HERENTALS – KOSH CAMPUS COLLEGESTR.

   4 .      60  VAN GOOLEN MAXIM                J   2002 LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

   5 .      59  SOENS LARS                           J   2002 KUURNE – SPES NOSTRA

   6 .      57  MONBALIU SEPPE                    J   2002 LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

   7 .      61  VAN HEMELEN XAVIER             J   2002 HERENTALS – KOSH CAMPUS COLLEGESTR.

   8 .      55  GODTS KOBE                          J   2002 HAACHT – MIDDENSCH. DON BOSCO

   9 .      53  CARDINAELS STAN                  J   2002 NEERPELT – WICO CAMPUS ST.-HUBERTUS

  10 .      51  BOGAERTS TRISTAN                J   2002 HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH.

                                         Aantal deelnemers:  10

WIELRENNEN OP DE WEG – OPEN ONTMOETING

zaterdag 22 oktober 2016

TERLAEMEN ZOLDER

Uitslag

Reeks:  9                  ALGEMEEN KLASSEMENT

Pl.    Rugnr.  Naam                                                          School

1  .       15   HOLLANDERS DRIES                   J           TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

2  .         4   CAMERLINCKX GREGORY           J           LONDERZEEL – VIRGO SAPIENSINST.

3  .       27   VANDERROOST FREDERIK         J           HALLE – H. HART & COL. PARKLAAN

4  .       10   DECAESTECKER TOM                 J           POPERINGE – VTI

5  .         9   DE RAEVE BRAM                          J           ZONHOVEN – ST.-JAN BERCHMANSINST.

6  .       19   MEURIS GERRY                           J           HERENTALS – CAMPUS DE VESTEN

7  .       21   PEETROONS JEROEN                 J           HALLE – H. HART & COL. CAMPUS VONDEL

8  .         1   ALLAERTS WOUTER                    J           LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

9  .       20   MILLE THIBAUT                            J           POPERINGE – VTI

10  .         2   BAUWENS ARNE                          J           KESSEL-LO – MIDDENSCHOOL TER BEUKE

11  .       25   VAN KERCKHOVEN STIJN           J           LIER – ATHENEUM CAMPUS A.

12  .       28   VERBOOMEN NATHAN                 J           HAACHT – MIDDENSCH. DON BOSCO

13  .       13   GOOSSENS SEPPE                      J           LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

14  .       31   WUYTS JOPPE                             J           HERENTALS – CAMPUS DE VESTEN

15  .       18   MEULEMANS KRIS                       J           WOLUWE – DON BOSCO

16  .       23   QUINTIENS WOUTER                   J           GENK – DE REINPAD GELIEREN

17  .       29   VERELST WOUT                          J           KONTICH – VTI

18  .       46   GOORTS DAVY                            J           HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH.

19  .       51   PARDAENS MAARTEN                 J           LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

20  .       12   GELLENS VINCENT                      J           LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

21  .       14   GORDTS STEF                             J           LONDERZEEL – VIRGO SAPIENSINST.

22  .       44   COPERMANS PHILIPPE                J           HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH.

23  .       42   BOSTEELS WOUTER                   J           LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

24  .       81   VENNEKENS HARRY                    J           GEEL – KOGEKA 8

25  .       47   HOLVOET PASCAL                       J           KUURNE – SPES NOSTRA

26  .       80   VAN VAERENBERGH PIET           J           LENNIK – ST.-GODELIEVE-INST.

27  .       79   VAN NUFFEL FRANS                    J           DENDERMONDE – OSCAR ROMER

28  .       74   EECKHOUT JOZEF                       J           AARSCHOT – DAMIAANINSTITUUT

29  .       55   VAN BUGGENHOUT JAN              J           LONDERZEEL – VIRGO SAPIENSINST.

30  .       71   AERTBELIEN JAN                         J           KONTICH – VTI

31  .       54   STERCKX GERD                           J           GEEL – KOGEKA 8

32  .       53   PROOST BENNY                          J           KONTICH – VTI

33  .       75   HOLLEVOET CHRISTIAN              J           AARSCHOT – DAMIAANINSTITUUT

34  .       45   DE CLEEN PETER                        J           LIER – ATHENEUM CAMPUS A.

35  .       43   BRUSSELMANS CHARLEY           J           KONTICH – VTI

36  .       78   VAN HOOGTEN DANNY                J           AARSCHOT – DAMIAANINSTITUUT

37  .       22   PIPELEERS NELE                        M           HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH.

38  .       32   DOM JORDI                                  J           KONTICH – VTI

 

Reeks:  9                  ALGEMEEN KLASSEMENT

Pl.    Rugnr.  Naam                                                          School

39  .       48   HUYBENS ERWIN                         J           LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

40  .         3   BOEUR KAREL                             J           HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH.

41  .         7   DE GREEF EGON                         J           HASSELT – KA2

42  .         8   DE PUS KIM                                 M           DENDERMONDE – OSCAR ROMEROCOLLEGE

43  .       17   LOOVERIE ROEL                          J           LONDERZEEL – VIRGO SAPIENSINST.

Aantal deelnemers:  43

WIELRENNEN OP DE WEG – OPEN ONTMOETING

                                          zaterdag 22 oktober 2016

                                                   TERLAEMEN ZOLDER

                                                                  Uitslag

              Reeks:  10                ALGEMEEN KLASSEMENT           NA

Pl.    Rugnr.  Naam                                                          School

    1  .       13   VANDEPUTTE LOUIGI                  J    2001  MECHELEN – ST.-ROMBOUTSCOLLEGE

    2  .         3   DRIESEN WOUTER                      J    2001  HASSELT – KA2

    3  .       45   VANDERMEEREN BRIEK              J    2000  AARSCHOT – DAMIAANINSTITUUT

    4  .       40   SCHEPERS STAN                         J    2000  ZONHOVEN – ST.-JAN BERCHMANSINST.

    5  .       38   SAP BERTEN                                J    2000  LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

    6  .         1   BECKERS SEPPE                         J    2001  HEIST-OP-DEN-BERG – H. HARTCOLLEGE

    7  .         9   TELEN TOON                               J    2001  ZONHOVEN – ST.-JAN BERCHMANSINST.

    8  .       33   ARCARI TIBO                               J    2000  HAACHT – DON BOSCO

    9  .         5   FORCEVILLE SIMON                    J    2001  LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

  10  .       43   VAN CRAESBEEK GIES                J    2000  NEERPELT – WICO CAMPUS ST.-MARIA

  11  .       16   VANDERWAEREN REMY              J    2001  LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

  12  .       42   SNOECKX JASPER                       J    2000  NEERPELT – WICO CAMPUS ST.-HUBERTUS

  13  .       15   VANDERVELPEN TOON               J    2001  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. AMANDINA

  14  .       31   ANNYS ARNO                               J    2000  LIER – ATHENEUM CAMPUS A. VANDERPOORTEN

  15  .       39   SCHEPERS RICKY                        J    2000  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. AMANDINA

  16  .       10   VAES ARTHUR                             J    2001  HEIST-OP-DEN-BERG – H. HARTCOLLEGE

  17  .         7   LOIC THIJS                                   J    2001  HASSELT – KA2

  18  .         2   DEMEULDER JARNE                    J    2001  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. AMANDINA

  19  .       12   VANDEPUT VIC                            J    2001  LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

  20  .       37   NEVENS WANNES                        J    2000  HALLE – H. HART & COL. PARKLAAN

  21  .       44   VANDAEL FREDERIK                    J    2000  ZONHOVEN – ST.-JAN BERCHMANSINST.

  22  .       41   SNELLINGS JONAS                      J    2000  ZONHOVEN – ST.-JAN BERCHMANSINST.

  23  .       34   FIERENS SEPPE                           J    2000  KONTICH – VTI

  24  .       35   LEEMANS JONA                           J    2000  HALLE – H. HART & COL. PARKLAAN

  25  .       14   VANDERSTRAETEN OWEN          J    2001  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. AMANDINA

  26  .       51   VANRUSSELT ANNELEEN           M    1999  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. AMANDINA

  27  .         6   HENDRICKX ANTHONY                J    2001  KONTICH – VTI

  28  .       11   VAN HEE JONATHAN                   J    2001  KONTICH – VTI

  29  .         8   MARIMAN VINCENT                     J    2001  KONTICH – VTI

                                                 Aantal deelnemers:  29

WIELRENNEN OP DE WEG – OPEN ONTMOETING

                                          zaterdag 22 oktober 2016

                                                   TERLAEMEN ZOLDER

                                                                  Uitslag

              Reeks:  11                ALGEMEEN KLASSEMENT           VH

Pl.    Rugnr.  Naam                                                          School

    1  .       23   DANIELS LARS                             J    2000  TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

    2  .       22   CHRISTIAENS REGIS                   J    2000  LEUVEN – KA REDINGENHOF

    3  .       29   ROOSE MATTEO                          J    2000  BRUGGE – KTA

    4  .       26   FERDINANDE ANTON                   J    2000  BRUGGE – KTA

    5  .       31   VAN GRIEKEN JARNE                  J    2000  HERENTALS – CAMPUS DE VESTEN

    6  .       32   VANHEEL ELIAS                           J    2000  TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

    7  .       15   WALLYN TIBO                              J    2001  LEUVEN – KA REDINGENHOF

    8  .       30   VAN DEN BORNE WILLEM            J    2000  TURNHOUT – ST.-VICTOR

    9  .       13   VOS YANNICK                              J    2001  HERENTALS – CAMPUS DE VESTEN

  10  .         6   MACHIELS BRENT                        J    2001  ST.-TRUIDEN – SCHOLENGROEP OLV TUINBOUW

  11  .         8   PAULUS MILAN                             J    2001  HASSELT – KA2

  12  .         2   ERAUW THIEMO                          J    2001  LEUVEN – KA REDINGENHOF

  13  .       14   VRANCKX FAUSTO                      J    2001  HASSELT – KA2

  14  .       21   BARBAIX DRIES                           J    2000  HASSELT – KA2

  15  .         7   MERTENS WIM                             J    2001  HAACHT – DON BOSCO

  16  .       11   VERTOMMEN MAIK                      J    2001  LIER – ATHENEUM CAMPUS A. VANDERPOORTEN

  17  .         1   ABTS KOBE                                  J    2001  HAACHT – DON BOSCO

  18  .         5   LEJEUNE ANTON                         J    2001  HAACHT – DON BOSCO

  19  .         4   JANSEN JESSE                            J    2001  TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

  20  .       24   DECOSTER LOUIS                       J    2000  BRUGGE – KTA

  21  .       12   VILEYN BRECHT                          J    2001  BRUGGE – KTA

  22  .       25   DOGGEN SANDER                       J    2000  LEUVEN – KA REDINGENHOF

  23  .       41   LENSECLAES DITTE                   M    1999  LEUVEN – KA REDINGENHOF

  24  .         3   HERREMAN FREEK                      J    2001  BRUGGE – KTA

  25  .         9   SALOMEZ YDRIS                          J    2001  BRUGGE – KTA

                                                 Aantal deelnemers:  25

WIELRENNEN OP DE WEG – OPEN ONTMOETING

                                          zaterdag 22 oktober 2016

                                                   TERLAEMEN ZOLDER

                                                                  Uitslag

              Reeks:  12                ALGEMEEN KLASSEMENT           NA

Pl.    Rugnr.  Naam                                                          School

    1  .       54   CUYPERS JARNO                         J    1999  HASSELT – KA2

    2  .       66   WINDELS DAMION                       J    1999  KUURNE – SPES NOSTRA

    3  .       64   WERA ELIOT                                J    1999  LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

    4  .       61   RUYTERS ELIAS                           J    1999  LEUVEN – ST.-PIETERSCOLLEGE

    5  .       51   BAES STEF                                   J    1999  POPERINGE – VTI

    6  .       52   CALLEWAERT SIMON                  J    1999  KUURNE – SPES NOSTRA

    7  .     101   VANGRUNDERBEEK                     J    1996  WOLUWE – DON BOSCO

    8  .       59   NOBELS ARON                             J    1999  DENDERMONDE – OSCAR ROMEROCOLLEGE

    9  .       56   HELEVEN ROBIN                          J    1999  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. AMANDINA

  10  .       60   PROOST NIELS                            J    1999  KONTICH – VTI

  11  .       69   SCHEPERS MILAN                        J    1999  TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

  12  .       53   DERDELINCKX JONATHAN          J    1999  WOLUWE – DON BOSCO

  13  .       68   TAYMANS YENTE                         J    1999  LEUVEN – KA REDINGENHOF

  14  .       58   MOENS JENS                               J    1999  BRUSSEL – MARIA ASSUMPTALYCEUM

  15  .       63   VANMARCKE THOMAS                 J    1999  KUURNE – SPES NOSTRA

  16  .     111   BILLEN DANIELLA                        M    1998  HERK-DE-STAD – ST.-MARTINUSSCH. AMANDINA

  17  .       81   TALHAOUI ABDENOUR                J    1998  WOLUWE – DON BOSCO

               82   TALHAOUI MOHAMMED               J    1998  WOLUWE – DON BOSCO

                                                 Aantal deelnemers:  18

WIELRENNEN OP DE WEG – OPEN ONTMOETING

                                          zaterdag 22 oktober 2016

                                                   TERLAEMEN ZOLDER

                                                                  Uitslag

              Reeks:  13                ALGEMEEN KLASSEMENT           VH

Pl.    Rugnr.  Naam                                                          School

    1  .         6   GIELEN JASPER                           J    1999  GEEL – ST.-JOZEFINSTITUUT

    2  .       23   DEROO LENNART                        J    1998  POPERINGE – VTI

    3  .         4   FRANCEN JOERI                          J    1999  HASSELT – KA2

    4  .       11   SWENNEN HOANG                       J    1999  GEEL – ST.-JOZEFINSTITUUT

    5  .       25   HUYS LAURENS                           J    1998  DENDERMONDE – OSCAR ROMEROCOLLEGE

    6  .       22   BORGERS GILLES                        J    1998  HASSELT – KA2

    7  .         2   DEJONGHE AREND                      J    1999  POPERINGE – VTI

    8  .       26   VAN DE VELDE GUILLAUME         J    1998  BRUSSEL – MARIA ASSUMPTALYCEUM

    9  .       12   VAN DER EYCKEN BRENT           J    1999  HERENTALS – CAMPUS DE VESTEN

  10  .       27   VAN MALDEREN BJORN              J    1998  DENDERMONDE – OSCAR ROMEROCOLLEGE

  11  .       24   DUTOO JEREMY                          J    1998  POPERINGE – VTI

  12  .         7   GOOSSENS ROB                          J    1999  HEIST-OP-DEN-BERG – H. HARTCOLLEGE

  13  .         1   DEBOEL VINCENT                        J    1999  TESSENDERLO – CAMPUS RUSSELBERG

  14  .         9   PUT LARS                                     J    1999  HERENTALS – CAMPUS DE VESTEN

  15  .       13   VAN DOOSSELAERE DOOWAN    J    1999  LIER – ATHENEUM CAMPUS A. VANDERPOORTEN

  16  .       51   VANDERHEYDEN LIENA              M    1998  HALLE – H. HART & COL. CAMPUS VONDEL

  17  .         8   PELLENS CASPER                        J    1999  LIER – ATHENEUM CAMPUS A. VANDERPOORTEN

                                                 Aantal deelnemers:  17